KRÓTKO O MNIE

NAZYWAM SIĘ ZIEMOWIT MALĄG

Jestem fotografem specjalizującym się w zdjęciach reklamowych. Dzięki swojej pracy pomagam rozwijać biznes innym. Sprzedawać towary i usługi, a nawet idee. Chętnie pomogę również i Tobie.

Ludzie kupują oczami. To co ładne, wydaje się być lepsze. Fotografie, które wykonuję sprawiają, że ta ogólna prawda staje się atutem.

Fotografując spełniam jednocześnie swoją pasję. Mogę sprawiać, że świat staje się piękniejszy, a przez to też lepszy. Pokazuję go tak, aby zmieniać prazy tym sposób postrzegania przez innych. Na lepszy, na bardziej pozytywny.

Dawno temu, zaraz po studiach zajmowałem się komunikacją międzyludzką. Tworzyłem słowa, a z nich zdania, które objaśniały świat. Później odkryłem, że jednym obrazem można wyrazić więcej niż tysiącem pięknych słów. Dziś tworzę zdjęcia i pomagam innym opowiadać w ten sposób ich historie.

Fotografując pokazuję to, co najważniejsze. I w sposób taki, by klienci dostrzegli w Tobie to, co zawsze chciałeś pokazać, a czego bez tych zdjęć nie byli wcześniej w stanie zobaczyć